Habitat Apartments Free Jazz

  • 56 m²
  • 2 soverom
  • 1 baderom

Habitat Apartments Free Jazz leiligheten tilbyr et komplett kjøkken samt rom med en balkon, en flatskjerm TV med satellittkanaler og klimaanleg. Parc Güell ligger en 5-minutters kjøretur unna, mens Sagrada Família ligger kun 14 minutters gange fra boligen.

Leiligheten tilbyr 1 soverom. Gjestene er velkomne til å bruke 1 baderom.

Leiligheten ligger 350 meter fra Sant Pau - Dos de Maig tunnelbanestasjonen. Leiligheten tilbyr overnatting i Eixample distriktet ikke langt fra Antigua Fabrica Estrella Damm. Det er Goiko Grill og Bar Queimada Nivell Q som serverer amerikanske retter, som ligger innen 5-minutters gange fra boligen. Hospital de la Santa Creu i Sant Pau er også nær leiligheten. Det nærmeste busstoppet til boligen er Independencia - Freser, bare 100 meter unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Habitat Apartments Free Jazz Barcelona
Nordic Apartment II Sagrada Familia
pris kun for mobil

Nordic Apartment II Sagrada Familia

7.3
God 30 anmeldelser
134 m fra overnattingsstedet
USD 198 USD 178
per natt
Nordic Apartment Sagrada Familia
pris kun for mobil

Nordic Apartment Sagrada Familia

8.9
Fabelaktig 7 anmeldelser
136 m fra overnattingsstedet
USD 368 USD 331
per natt
Steps To Sagrada Familia Ac Elevator
pris kun for mobil

Steps To Sagrada Familia Ac Elevator

6.5
Trivelig 4 anmeldelser
165 m fra overnattingsstedet
USD 297 USD 267
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Barcelona El Prat Josep Tarradellas Airport
    19 km

    Togstasjoner

    Clot Rail Station
    1,1 km

Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 21:00
    Utsjekking: til 11:00
    LisensnummerESFCTU00000805800000428500000000000000000HUTB-0763686,HUTB-076368

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Barcelona El Prat Josep Tarradellas Airport
    19 km

    Togstasjoner

    Clot Rail Station
    1,1 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9